VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

VY SA PÝTATE, MY ODPOVEDÁME

новороссия

Michaelwhack 29.10.2020
Привет всем! Класный у вас сайт!
Что скажете по поводу этих новостей?:
На самом масштабном этапе учения ОДКБ будет отработано взаимодействие армий пяти государств - Военный Обозреватель https://enewz.ru/27593-na-samom-masshtabnom-etape-ucheniya-odkb-budet-otrabotano-vzaimodeystvie-armiy-pyati-gosudarstv-voennyy-obozrevatel.html
https://enewz.ru/20379-wikileaks-izoblichaet-erdogana-i-ego-partiyu.html
новости области энергетики https://enewz.ru/energetika/
<a href=https://enewz.ru/v-mire/>основные события в мире</a> важные события в мире
Ещё много интересного нашел тут: <b> новости России сегодня видео </b> <a href=https://enewz.ru/> эхо Москвы новости экономика </a>

OO

fero 26.10.2020
Zdravim to riesenie edupge pre rodicov je strasne neda sa tam normalne dostat ked mam dieta na inej skole rovno ma hadze tam.

Re:OO

jano 27.10.2020
Fero, prepni si v mobile pouzivatela, vlavo hore, take vodorovne palicky.

Parkovanie

Xy 05.10.2020
Dobry deň, na parkovisku pri telocvični je extrémny problem zaparkovať. Parkovisko využívajú zamestnanci školy, ktorí tam parkujú počas celého dňa. Rodičia majú parkovať kde? Minibus nepremáva a doviezť deti musíme.... Len kde zaparkovať?! Ak by zamestnanci školy mali parkovanie v rámci areálu školy, bolo by miesto aj pre rodičov, ktorí musia doviezť deti do škôlky a školy. Oceňujem úpravu terénu v rámci "klietky". Je to lepšie

Re:Parkovanie

alexander šabo-riaditeľ 06.10.2020
Dobrý deň, absolútne Vás chápem, mikrobus začne premávať o pár dní, riešime zoznam a opatrenia počas prepravy. S pánom starostom intenzívne riešime prenájom plochy v tom blate, aby sme mohli vyštrkovať priestor na parkovanie. Ale bez súhlasu a vedomia majiteľa pozemkov to urobiť nemôžeme. Podobne, ako pred telocvičňou chceme upraviť pozemok aj za plotom.
Ešte kúsok vydržte, naozaj na tom usilovne pracujeme.

Re:Re:Parkovanie

Xy 06.10.2020
Ďakujem za odpoveď...

IBAN Kružky

Demská 24.09.2020
Dobry den, kde prosim mozem najst IBAN, kde hradit zaujmove kruzky? Dakujem

Re:IBAN Kružky

Lukáš Šmída 25.09.2020
Dobrý deň,
informácie k platbám budú čoskoro zverejnené na stránke školy, deti taktiež dostanú informácie.

Režijné náklady za stravu

Lucia 21.09.2020
Dobrý deň, chcela by som rozumné vysvetlenie prečo sa nevracali režijné náklady za mesiace kedy deti nechodili do školy/na stravu? Však jedáleň hola zavretá rovnako ako škola!
Ďakujem

Re:Režijné náklady za stravu

Kristína 21.09.2020
Dobrý večer,
toto by zaujímalo aj mňa, nakoľko vždy na poštovom šeku boli na druhej strane odpočítané od celkovej sumy preplatky, ktoré vznikli napr. neprítomnosťou dieťaťa v škole za predchádzajúci mesiac(e) . Nakoľko športové triedy za stravu okrem režijných nákladov priplácajú nejakú tú čiastku navyše, za šk.rok 2019/2020 vychádzali obedy /mesiac na dieťa cez 10€, čím tie preplatky vznikli. Deti boli v škole naposledy 10.3. Nie je teda celkom jasné, prečo sa alikvotna časť tejto sumy, ktorú sme uhrádzali do 31.1. za 6 mesiacov vopred, neprenáša do tohto šk.roka. Nikde nie je avizované, ako to bude riešené, aspoň som sa to nikde nedočítala. Ak áno, tak sa osprevedlňujem.
Chcela som sa obrátiť priamo na vedúcu školskej jedálne s predmetným dotazom, ale keď tu je už táto otázka zdieľaná, tak sa pripájam a myslím, že by to zaujímalo viacerých rodičov. Nakoľko vzhľadom na situáciu sa nerealizovalo ani rodičovské, resp.plenárne združenie, na ktorom sa vždy aj otázka obedov riešila, teraz nemáme možnosť diskusie. Bolo by teda vhodné vyjadriť sa k tomuto hromadne, nakoľko nám boli povystavované šeky na úhradu do konca septembra bez avizovania, čo s tymito preplatkami za predchadzajúce obdobie, v ktorom sa deti nestravovali v škole.
Ďakujem vopred.
1 | 2 >>

Pridať nový príspevok

TOPlist